VirnaHappy

virnahappy
Movie Buff - 141 Film Ratings
Member Since: 02 Oct 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 39% Almost Famous (2000) - Rated 23 Mar 2016
80 39% Iron Man (2008) - Rated 23 Mar 2016
75 28% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 23 Mar 2016
87 65% Deadpool (2016) - Rated 23 Mar 2016
97 95% Sunset Blvd. (1950) - Rated 23 Mar 2016
85 56% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 23 Mar 2016
85 56% Enter the Dragon (1973) - Rated 23 Mar 2016
95 90% Crippled Avengers (1978) - Rated 23 Mar 2016
50 11% I Am Legend (2007) - Rated 23 Mar 2016
75 28% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 23 Mar 2016