Vnnil

vnnil
Movie Buff - 252 Film Ratings
Member Since: 31 Jul 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 42% Parasite (2019) - Rated 09 Mar 2023
89 65% The Piano (1993) - Rated 09 Mar 2023
89 65% Yi Yi (2000) - Rated 09 Mar 2023
85 42% Sorry We Missed You (2019) - Rated 09 Mar 2023
90 76% The Banshees of Inisherin (2022) - Rated 09 Mar 2023
84 34% The Great Beauty (2013) - Rated 13 Jun 2020
90 76% Rome (2005) - Rated 13 Jun 2020
86 50% Captain Fantastic (2016) - Rated 13 Jun 2020
93 95% The Lighthouse (2019) - Rated 01 Mar 2020
25 1% Jojo Rabbit (2019) - Rated 01 Mar 2020