Volatile

volatile
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 83% American Gangster (2007) - Rated 06 Apr 2011
91 70% The Meaning of Life (1983) - Rated 04 Apr 2011
87 53% The Green Mile (1999) - Rated 04 Apr 2011
83 43% Unbreakable (2000) - Rated 04 Apr 2011
56 17% Meet the Parents (2000) - Rated 04 Apr 2011
99 88% Jaws (1975) - Rated 04 Apr 2011
99 88% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 04 Apr 2011
90 64% Ocean's Eleven (2001) - Rated 04 Apr 2011
92 72% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 04 Apr 2011
82 42% Charlie Wilson's War (2007) - Rated 04 Apr 2011