Vonjin

vonjin
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 19 Nov 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 54% Conan the Barbarian (1982) - Rated 19 Nov 2020
75 37% I, Robot (2004) - Rated 19 Nov 2020
78 62% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 19 Nov 2020
90 91% I Am Legend (2007) - Rated 19 Nov 2020
70 16% Cruel Intentions (1999) - Rated 19 Nov 2020
80 75% Clerks (1994) - Rated 19 Nov 2020
75 37% Independence Day (1996) - Rated 19 Nov 2020
75 37% Leaving Las Vegas (1995) - Rated 19 Nov 2020
90 91% The Avengers (2012) - Rated 19 Nov 2020
70 16% Hancock (2008) - Rated 19 Nov 2020