Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Vovin

Film Freak - 845 Film Ratings

Member Since: Jul 8, 2012

Location: JIDF Land, Top Kek, Canada

Age: 45

Gender: Female

Status: Attached

Bio: Head of the JIDF. This ain't Hot Rod Magazine, pal.
more Recent Ratings
81 81% The Witch (2016) - May 05, 2016
82 87% The Big Short (2015) - Jan 10, 2016
81 81% Railroad Man (1999) - Dec 30, 2015
83 91% Spotlight (2015) - Dec 25, 2015
60 10% Tag (2015) - Nov 30, 2015
84 94% The Departed (2006) - Nov 22, 2015
75 48% Toki o kakeru shôjo (1983) - Nov 16, 2015
74 44% Masaan (2015) - Nov 14, 2015
82 87% The Innocents (1961) - Nov 08, 2015
73 40% Twins of Evil (1971) - Nov 01, 2015
"Two words: witch titties"