Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
VpXFDl

Flick Fan - 50 Film Ratings

Member Since: Aug 6, 2019

more Recent Ratings
98 94% Rocky IV (1985) - Aug 06, 2019
85 37% Resident Evil (2002) - Aug 06, 2019
94 76% Toy Story 2 (1999) - Aug 06, 2019
82 28% War of the Worlds (2005) - Aug 06, 2019
98 94% Friday the 13th (1980) - Aug 06, 2019
79 22% The Incredibles (2004) - Aug 06, 2019
85 37% Eight Legged Freaks (2002) - Aug 06, 2019
90 59% Vantage Point (2008) - Aug 06, 2019
93 72% Godzilla (2014) - Aug 06, 2019
95 81% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Aug 06, 2019