Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
VsQJFW

Flick Fan - 66 Film Ratings

Member Since: Apr 21, 2020

more Recent Ratings
91 85% The West Wing (1999) - Apr 21, 2020
90 79% Mad Men (2007) - Apr 21, 2020
95 94% Fleabag (2016) - Apr 21, 2020
89 74% The Marvelous Mrs. Maisel (2017) - Apr 21, 2020
86 63% Woman of the Year (1942) - Apr 21, 2020
88 69% Blade Runner 2049 (2017) - Apr 21, 2020
90 79% Blade Runner (1982) - Apr 21, 2020
100 99% Paddington 2 (2017) - Apr 21, 2020
96 96% Call Me by Your Name (2017) - Apr 21, 2020
82 48% Doctor Strange (2016) - Apr 21, 2020