Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
VwgJwg

Flick Fan - 19 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
21% Gosford Park (2001) - Jan 18, 2020
50 60% Gremlins 2: The New Batch (1990) - Jan 18, 2020
70 84% Role Models (2008) - Jan 18, 2020
21% The Bodyguard (1992) - Jan 18, 2020
50 60% Saw III (2006) - Jan 18, 2020
50 60% Saw II (2005) - Jan 18, 2020
21% Adaptation. (2002) - Jan 18, 2020
40 44% Zoolander (2001) - Jan 18, 2020
21% The Last Samurai (2003) - Jan 18, 2020
70 84% Beetlejuice (1988) - Jan 18, 2020