Vytas

vytas
Movie Buff - 202 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2012
Location: Sheffield, South Yorkshire, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 59% Dogtooth (2009) - Rated 07 Jun 2012
80 59% 28 Days Later (2002) - Rated 07 Jun 2012
70 22% Starship Troopers (1997) - Rated 07 Jun 2012
80 59% Invictus (2009) - Rated 07 Jun 2012
80 59% Black Hawk Down (2001) - Rated 07 Jun 2012
55 5% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 07 Jun 2012
95 93% Half Nelson (2006) - Rated 07 Jun 2012
60 9% Nacho Libre (2006) - Rated 07 Jun 2012
70 22% Hancock (2008) - Rated 07 Jun 2012
75 37% The Ninth Gate (2000) - Rated 07 Jun 2012