Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
W42YYg

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Feb 9, 2019

more Recent Ratings
35 10% The Lion King (1994) - Feb 09, 2019
35 10% Inspector Gadget (1999) - Feb 09, 2019
70 85% True Romance (1993) - Feb 09, 2019
80 95% The Evil Dead (1981) - Feb 09, 2019
65 65% Trainspotting (1996) - Feb 09, 2019
65 65% Lethal Weapon 3 (1992) - Feb 09, 2019
65 65% The Passion of the Christ (2004) - Feb 09, 2019
50 45% Daredevil (2003) - Feb 09, 2019
45 30% Austin Powers in Goldmember (2002) - Feb 09, 2019
45 30% The Mask (1994) - Feb 09, 2019