Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
W8dYLW

Flick Fan - 43 Film Ratings

Member Since: Jul 7, 2019

more Recent Ratings
79 26% Varsity Blues (1999) - Jul 07, 2019
88 47% Office Space (1999) - Jul 07, 2019
95 91% No Country for Old Men (2007) - Jul 07, 2019
94 88% Friday Night Lights (2004) - Jul 07, 2019
100 97% Hell or High Water (2016) - Jul 07, 2019
87 41% Django Unchained (2012) - Jul 07, 2019
90 66% The Departed (2006) - Jul 07, 2019
90 66% Deadpool (2016) - Jul 07, 2019
93 83% The Dark Knight (2008) - Jul 07, 2019
92 79% The Dark Knight Rises (2012) - Jul 07, 2019