Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
WBHcfp

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Mar 14, 2019

more Recent Ratings
85 45% Wedding Crashers (2005) - Mar 14, 2019
75 5% Johnny English (2003) - Mar 14, 2019
95 85% Mrs. Doubtfire (1993) - Mar 14, 2019
80 25% Inception (2010) - Mar 14, 2019
80 25% The Pursuit of Happyness (2006) - Mar 14, 2019
80 25% Love Actually (2003) - Mar 14, 2019
90 65% Hotel Rwanda (2004) - Mar 14, 2019
90 65% Titanic (1997) - Mar 14, 2019
90 65% A Beautiful Mind (2001) - Mar 14, 2019
100 95% The Imitation Game (2014) - Mar 14, 2019