Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
WCpESK

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
90 70% Apocalypse Now (1979) - Jan 19, 2020
80 25% The House Bunny (2008) - Jan 19, 2020
85 45% Thor: The Dark World (2013) - Jan 19, 2020
95 95% The Blues Brothers (1980) - Jan 19, 2020
80 25% Kung Fu Panda (2008) - Jan 19, 2020
70 4% Django Unchained (2012) - Jan 19, 2020
90 70% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Jan 19, 2020
80 25% Beetlejuice (1988) - Jan 19, 2020
90 70% Rush (2013) - Jan 19, 2020
80 25% The Cabin in the Woods (2012) - Jan 19, 2020