Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
WHF7Pw

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: May 16, 2018

more Recent Ratings
8% Bloodsport (1988) - May 16, 2018
8% Johnny English (2003) - May 16, 2018
20 18% Crocodile Dundee (1986) - May 16, 2018
40 24% A Night at the Roxbury (1998) - May 16, 2018
67 49% About a Boy (2002) - May 16, 2018
80 66% Road to Perdition (2002) - May 16, 2018
50 30% Ocean's Thirteen (2007) - May 16, 2018
50 30% True Lies (1994) - May 16, 2018
50 30% The Fifth Element (1997) - May 16, 2018
69 54% Being John Malkovich (1999) - May 16, 2018