WM8806

wm8806
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: He loves film.

more Recent Ratings

95 66% The Philadelphia Story (1940) - Rated 11 Dec 2017
90 39% What Dreams May Come (1998) - Rated 24 Nov 2017
93 56% The Thin Red Line (1998) - Rated 24 Nov 2017
98 81% The Tree of Life (2011) - Rated 24 Nov 2017
95 66% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 24 Nov 2017
93 56% Drei (2010) - Rated 24 Nov 2017
100 94% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 24 Nov 2017
92 50% Too Late (2016) - Rated 24 Nov 2017
85 25% Casino (1995) - Rated 24 Nov 2017
100 94% The Black Stallion (1979) - Rated 16 Jun 2017