Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
WMTfzf

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 3, 2020

more Recent Ratings
4% Super Mario Bros. (1993) - Jan 03, 2020
80 63% Life of Brian (1979) - Jan 03, 2020
90 86% Changeling (2008) - Jan 03, 2020
90 86% The Lives of Others (2006) - Jan 03, 2020
90 86% Argo (2012) - Jan 03, 2020
70 40% Constantine (2005) - Jan 03, 2020
70 40% Spider-Man (2002) - Jan 03, 2020
70 40% The Time Machine (2002) - Jan 03, 2020
30 13% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Jan 03, 2020
80 63% The Thing (1982) - Jan 03, 2020