Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
WahMaster27

Flick Fan - 43 Film Ratings

Member Since: Jul 9, 2018

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out WahMaster27's...
90 88% Get Out (2017) - Jul 09, 2018
75 48% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Jul 09, 2018
79 60% The Birds (1963) - Jul 09, 2018
50 16% A Bug's Life (1998) - Jul 09, 2018
80 70% Catch Me If You Can (2002) - Jul 09, 2018
58 22% Finding Dory (2016) - Jul 09, 2018
3% Green Lantern (2011) - Jul 09, 2018
75 48% Top Gun (1986) - Jul 09, 2018
70 38% Batman Begins (2005) - Jul 09, 2018
50 16% Ice Age: The Meltdown (2006) - Jul 09, 2018