Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Warhol

Flick Fan - 37 Film Ratings

Member Since: Apr 28, 2018

Location: UK

more Recent Ratings
93 93% 5 Centimeters per Second (2007) - Apr 28, 2018
88 77% Spy (2015) - Apr 28, 2018
90 83% After Hours (1985) - Apr 28, 2018
48 4% American Sniper (2014) - Apr 28, 2018
78 56% Talk to Her (2002) - Apr 28, 2018
67 24% Cool Runnings (1993) - Apr 28, 2018
91 87% March of the Penguins (2005) - Apr 28, 2018
90 83% Moneyball (2011) - Apr 28, 2018
94 97% Saving Private Ryan (1998) - Apr 28, 2018
80 66% The Perfect Storm (2000) - Apr 28, 2018