Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Warren Shum

Movie Buff - 145 Film Ratings

Member Since: Apr 28, 2018

more Recent Ratings
Check out Warren Shum's...
80 58% Romancing the Stone (1984) - Jun 14, 2019
75 41% Flypaper (2011) - May 20, 2019
70 26% Jumanji (1995) - Apr 21, 2019
70 26% The Goonies (1985) - Apr 21, 2019
80 58% Paddington 2 (2017) - Mar 13, 2019
80 58% Paddington (2015) - Mar 13, 2019
75 41% Repo Men (2010) - Mar 11, 2019
85 74% The Return of the Living Dead (1985) - Mar 10, 2019
80 58% 10 Cloverfield Lane (2016) - Mar 08, 2019
70 26% Action Point (2018) - Mar 08, 2019