Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
WarriorCOW47

Movie Buff - 141 Film Ratings

Member Since: Nov 12, 2019

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out WarriorCOW47's...
68 7% The Other Guys (2010) - Apr 01, 2020
62 3% Ted (2012) - Apr 01, 2020
80 59% Jurassic Park (1993) - Apr 01, 2020
78 48% Ray (2004) - Apr 01, 2020
80 59% Gone Girl (2014) - Apr 01, 2020
70 11% Madagascar: Escape 2 Africa (2008) - Apr 01, 2020
73 23% Lucky Number Slevin (2006) - Apr 01, 2020
60 1% The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Apr 01, 2020
78 48% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Apr 01, 2020
70 11% High School Musical (2006) - Apr 01, 2020