Wasabi

wasabi
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 08 May 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 55% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 08 May 2015
55 49% Spirited Away (2001) - Rated 08 May 2015
80 92% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 08 May 2015
60 55% Cloverfield (2008) - Rated 08 May 2015
70 78% Mean Girls (2004) - Rated 08 May 2015
35 19% Hitch (2005) - Rated 08 May 2015
60 55% The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Rated 08 May 2015
65 66% A Beautiful Mind (2001) - Rated 08 May 2015
35 19% Freaky Friday (2003) - Rated 08 May 2015
45 36% The Princess Bride (1987) - Rated 08 May 2015