Wasin S.

wasin_s
Movie Buff - 242 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2012
Location: Bangkok, Thailand, Thailand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 29% The Skeleton Key (2005) - Rated 01 Dec 2012
75 62% 21 Grams (2003) - Rated 01 Dec 2012
75 62% Oldboy (2003) - Rated 01 Dec 2012
80 84% True Grit (2010) - Rated 01 Dec 2012
70 29% Thor (2011) - Rated 01 Dec 2012
75 62% Drag Me to Hell (2009) - Rated 01 Dec 2012
70 29% 21 (2008) - Rated 01 Dec 2012
70 29% Downfall (2004) - Rated 01 Dec 2012
75 62% The Virgin Suicides (2000) - Rated 01 Dec 2012
75 62% Catch Me If You Can (2002) - Rated 01 Dec 2012