Watcher001

watcher001
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 19 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 70% About Time (2013) - Rated 19 May 2017
92 83% Deadpool (2016) - Rated 19 May 2017
78 17% The Nice Guys (2016) - Rated 19 May 2017
90 70% The Boondock Saints (1999) - Rated 19 May 2017
95 88% Starship Troopers (1997) - Rated 19 May 2017
80 30% Neighbors (2014) - Rated 19 May 2017
85 43% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 19 May 2017
80 30% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 19 May 2017
86 48% Equilibrium (2002) - Rated 19 May 2017
88 56% Independence Day (1996) - Rated 19 May 2017