Wavelett

wavelett
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 87% Lucy (2014) - Rated 27 Aug 2017
80 81% Wallace & Gromit in The Wrong Trousers (1993) - Rated 27 Aug 2017
90 87% Tokyo Story (1953) - Rated 27 Aug 2017
95 94% Seven Samurai (1954) - Rated 27 Aug 2017
90 87% The Seventh Seal (1957) - Rated 27 Aug 2017
100 99% Ghost in the Shell (1995) - Rated 27 Aug 2017
85 83% Jean de Florette (1986) - Rated 27 Aug 2017
95 94% Beauty and the Beast (1946) - Rated 27 Aug 2017
95 94% Forbidden Planet (1956) - Rated 27 Aug 2017
95 94% A Murder of Crows (1999) - Rated 27 Aug 2017