Wazzock

wazzock
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2017
Location: Slovenia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 47% The Nice Guys (2016) - Rated 20 Mar 2018
100 94% 3 Idiots (2009) - Rated 27 Apr 2017
95 76% Hair (1979) - Rated 15 Apr 2017
10 2% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 11 Apr 2017
20 7% Independence Day: Resurgence (2016) - Rated 11 Apr 2017
90 47% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 11 Apr 2017
95 76% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 11 Apr 2017
95 76% The Matrix (1999) - Rated 11 Apr 2017
30 13% Jason Bourne (2016) - Rated 11 Apr 2017
50 18% The Terminator (1984) - Rated 11 Apr 2017