Wendys9963

wendys9963
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 64% Don't Go to Sleep (1982) - Rated 17 Mar 2015
50 32% The Pact II (2014) - Rated 17 Mar 2015
80 64% The Pact (2012) - Rated 17 Mar 2015
50 32% The Coffin (2008) - Rated 17 Mar 2015
30 26% Wrong Turn 5: Bloodlines (2012) - Rated 17 Mar 2015
70 45% Curse of Chucky (2013) - Rated 17 Mar 2015
75 54% Nemesis Game (2003) - Rated 05 Mar 2015
98 86% Evil (2003) - Rated 05 Mar 2015
90 77% Dream House (2011) - Rated 05 Mar 2015
80 64% The Entity (1982) - Rated 05 Mar 2015