Werewolf88

werewolf88
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2011
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 46% Argo (2012) - Rated 25 Mar 2013
90 79% Soul Men (2008) - Rated 31 Jan 2013
81 28% Ted (2012) - Rated 07 Jan 2013
80 23% The Watch (2012) - Rated 07 Jan 2013
85 46% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 28 Nov 2012
85 46% Thor (2011) - Rated 28 Nov 2012
81 28% The Incredible Hulk (2008) - Rated 28 Nov 2012
91 94% The Avengers (2012) - Rated 28 Nov 2012
76 17% Blitz (2011) - Rated 28 Nov 2012
78 20% Drive (2011) - Rated 28 Nov 2012