Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Wg44NS

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Oct 7, 2018

more Recent Ratings
80 80% Jerry Maguire (1996) - Oct 07, 2018
5% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Oct 07, 2018
75 55% The Hurt Locker (2009) - Oct 07, 2018
10 15% Beethoven (1992) - Oct 07, 2018
70 35% Bad Boys (1995) - Oct 07, 2018
85 95% Hot Shots! (1991) - Oct 07, 2018
80 80% Rush Hour (1998) - Oct 07, 2018
75 55% The Godfather (1972) - Oct 07, 2018
75 55% The Lego Movie (2014) - Oct 07, 2018
60 25% The Revenant (2015) - Oct 07, 2018