Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
WgJbuo

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 29, 2019

more Recent Ratings
90 85% Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - May 29, 2019
80 65% From Dusk Till Dawn (1996) - May 29, 2019
90 85% Forrest Gump (1994) - May 29, 2019
50 15% Suspiria (1977) - May 29, 2019
75 55% Friday the 13th (1980) - May 29, 2019
40 5% The Hot Chick (2002) - May 29, 2019
70 35% The Ninth Gate (2000) - May 29, 2019
70 35% Rise of the Planet of the Apes (2011) - May 29, 2019
90 85% Heat (1995) - May 29, 2019
70 35% 300 (2007) - May 29, 2019