WhiteDragon

whitedragon
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 25 Sep 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

64 30% Thor: The Dark World (2013) - Rated 28 Sep 2015
65 33% Unbreakable (2000) - Rated 28 Sep 2015
71 52% X2: X-Men United (2003) - Rated 28 Sep 2015
64 30% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 28 Sep 2015
70 48% X-Men: First Class (2011) - Rated 28 Sep 2015
77 76% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 28 Sep 2015
55 14% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 28 Sep 2015
68 42% X-Men (2000) - Rated 28 Sep 2015
69 45% Thor (2011) - Rated 28 Sep 2015
60 20% Spider-Man 3 (2007) - Rated 28 Sep 2015