WhiteFay

whitefay
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 53% Her Majesty, Mrs. Brown (1997) - Rated 21 May 2023
80 53% Quicksand (1950) - Rated 21 May 2023
60 8% Once a Jolly Swagman (1949) - Rated 21 May 2023
60 8% The Dead Eyes of London (1961) - Rated 06 Oct 2016
70 22% Dr. Terror's House of Horrors (1965) - Rated 06 Oct 2016
85 69% Bride of Frankenstein (1935) - Rated 06 Oct 2016
100 97% A Christmas Carol (1938) - Rated 05 Aug 2015
80 53% Beauties of the Night (1952) - Rated 05 Aug 2015
70 22% Under the Roofs of Paris (1930) - Rated 23 Dec 2014
95 92% Frankenstein (1931) - Rated 24 Jun 2013