Widda_K

widdak
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

34 92% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 16 Apr 2012
35 96% Casablanca (1942) - Rated 16 Apr 2012
35 96% Citizen Kane (1941) - Rated 16 Apr 2012
27 32% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 16 Apr 2012
34 92% The Pacific (2010) - Rated 16 Apr 2012
34 92% Band of Brothers (2001) - Rated 16 Apr 2012
32 80% City of God (2002) - Rated 16 Apr 2012
33 87% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 16 Apr 2012
31 72% There Will Be Blood (2007) - Rated 16 Apr 2012
31 72% Goodfellas (1990) - Rated 16 Apr 2012