WillMunny

willmunny
Movie Buff - 125 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2012
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 55% The War Game (1965) - Rated 16 Sep 2013
96 91% M (1931) - Rated 22 Jan 2013
90 42% American History X (1998) - Rated 22 Jan 2013
80 12% The Thieves (2012) - Rated 22 Jan 2013
92 68% Five Easy Pieces (1970) - Rated 22 Jan 2013
94 81% All About My Mother (1999) - Rated 22 Jan 2013
86 28% Open Your Eyes (1997) - Rated 22 Jan 2013
95 86% Amour (2012) - Rated 22 Jan 2013
91 55% A Night at the Opera (1935) - Rated 22 Jan 2013
60 4% Argo (2012) - Rated 22 Jan 2013