Will Ejzak

will_ejzak
Movie Buff - 124 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 28% The Lobster (2015) - Rated 05 Jan 2017
80 70% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 05 Jan 2017
82 78% Zootopia (2016) - Rated 05 Jan 2017
95 96% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 05 Jan 2017
65 16% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 05 Jan 2017
85 83% Whiplash (2014) - Rated 05 Jan 2017
85 83% La La Land (2016) - Rated 05 Jan 2017
70 28% Sinister (2012) - Rated 29 Sep 2014
70 28% Clueless (1995) - Rated 29 Sep 2014
65 16% A League of Their Own (1992) - Rated 29 Sep 2014