Wimmos

wimmos
Movie Buff - 160 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2015
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 4% The Falling (2014) - Rated 22 Jul 2016
80 62% Creed (2015) - Rated 22 Jul 2016
80 62% The Secret in Their Eyes (2009) - Rated 22 Jul 2016
80 62% A Walk Among the Tombstones (2014) - Rated 22 Jul 2016
85 78% Ex Machina (2015) - Rated 22 Jul 2016
75 45% Ratatouille (2007) - Rated 19 Jun 2016
80 62% Despicable Me 2 (2013) - Rated 19 Jun 2016
80 62% The Karate Kid (1984) - Rated 19 Jun 2016
75 45% Yes Man (2008) - Rated 19 Jun 2016
70 31% 40 Days and 40 Nights (2002) - Rated 19 Jun 2016