Wisserke

wisserke
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 89% Sin City (2005) - Rated 06 Jun 2016
86 75% The Blind Side (2009) - Rated 05 Jun 2016
86 75% Django Unchained (2012) - Rated 05 Jun 2016
92 93% The Godfather: Part II (1974) - Rated 05 Jun 2016
89 84% Into the Wild (2007) - Rated 04 Jun 2016
77 29% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 04 Jun 2016
78 39% The Patriot (2000) - Rated 04 Jun 2016
80 48% Dead Poets Society (1989) - Rated 04 Jun 2016
82 57% Star Trek (2009) - Rated 04 Jun 2016
84 68% Dumb and Dumber (1994) - Rated 04 Jun 2016