Wizek

wizek
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 05 Jun 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 79% Scavengers Reign (2023) - Rated 22 Dec 2023
85 75% Futurama (1999) - Rated 27 Nov 2023
89 84% Pantheon (2022) - Rated 27 Nov 2023
79 59% Revolutionary Road (2008) - Rated 27 Apr 2023
65 27% Puss in Boots: The Last Wish (2022) - Rated 30 Jan 2023
80 65% The Incredibles (2004) - Rated 26 Dec 2022
85 75% The Lego Movie (2014) - Rated 18 Jul 2021
75 47% District 9 (2009) - Rated 18 Jul 2021
20 6% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 18 Jul 2021
76 51% I Am Mother (2019) - Rated 18 Jul 2021