Wolf Sir

wolf_sir
Movie Buff - 438 Film Ratings
Member Since: 22 May 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 36% Miami Connection (1988) - Rated 24 Mar 2017
49 3% Merlin's Shop of Mystical Wonders (1996) - Rated 25 May 2015
80 53% Witchfinder General (1968) - Rated 25 May 2015
88 72% Frankenstein Meets the Wolf Man (1943) - Rated 25 May 2015
87 68% Vampyr (1932) - Rated 25 May 2015
85 62% Opera (1987) - Rated 25 May 2015
78 47% Deep Rising (1998) - Rated 25 May 2015
55 7% The Haunted World of El Superbeasto (2009) - Rated 25 May 2015
62 19% The Invasion (2007) - Rated 25 May 2015
85 62% The Company of Wolves (1984) - Rated 25 May 2015