Wolfgang75

wolfgang75
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 56% Day of the Dead (1985) - Rated 30 Nov 2014
90 32% Bride of Re-Animator (1989) - Rated 30 Nov 2014
90 32% The Crazies (1973) - Rated 30 Nov 2014
100 85% Dawn of the Dead (2004) - Rated 30 Nov 2014
100 85% Dawn of the Dead (1978) - Rated 30 Nov 2014
100 85% 28 Days Later (2002) - Rated 30 Nov 2014
90 32% Army of Darkness (1993) - Rated 30 Nov 2014
90 32% Beyond Re-Animator (2003) - Rated 30 Nov 2014
90 32% Cemetery Man (1994) - Rated 30 Nov 2014
95 56% Class of Nuke 'Em High (1986) - Rated 30 Nov 2014