Wyzt

wyzt
Cinema Addict - 1509 Film Ratings
Member Since: 15 Dec 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 51% The Faculty (1998) - Rated 02 Jan 2022
85 84% Stray Dog (1949) - Rated 02 Jan 2022
70 51% Spider-Man: No Way Home (2021) - Rated 31 Dec 2021
85 84% Ford v Ferrari (2019) - Rated 27 Dec 2021
75 61% Encanto (2021) - Rated 27 Dec 2021
50 31% The Firm (1993) - Rated 27 Dec 2021
80 72% Looper (2012) - Rated 05 Dec 2021
60 39% Cloud Atlas (2012) - Rated 27 Nov 2021
60 39% The Platform (2019) - Rated 22 Nov 2021
70 51% Ghostbusters: Afterlife (2021) - Rated 21 Nov 2021