Wzorin

wzorin
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2007
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 10% Up (2009) - Rated 05 Sep 2009
87 73% Dogville (2003) - Rated 15 Dec 2008
87 73% Cape Fear (1962) - Rated 15 Dec 2008
79 25% Little Children (2006) - Rated 28 Nov 2008
90 89% Koyaanisqatsi (1982) - Rated 08 Nov 2008
86 64% Dances with Wolves (1990) - Rated 05 Jul 2008
87 73% This Is England (2006) - Rated 05 Jul 2008
"Very reallistic!"
75 16% Catch Me If You Can (2002) - Rated 05 Jul 2008
85 57% Fight Club (1999) - Rated 14 Jun 2008
20 1% Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Rated 14 Jun 2008