Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
X2xMs1

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 19, 2019

more Recent Ratings
85 85% Taken (2008) - Apr 19, 2019
80 55% Once Upon a Time in America (1984) - Apr 19, 2019
91 95% Intouchables (2011) - Apr 19, 2019
77 35% Goodfellas (1990) - Apr 19, 2019
81 70% Avengers: Infinity War (2018) - Apr 19, 2019
70 25% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Apr 19, 2019
78 45% Million Dollar Baby (2004) - Apr 19, 2019
65 5% Deadpool 2 (2018) - Apr 19, 2019
81 70% La La Land (2016) - Apr 19, 2019
69 15% Pineapple Express (2008) - Apr 19, 2019