Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
X36wqM

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
81% Lars and the Real Girl (2007) - Jan 18, 2020
9% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jan 18, 2020
63% Hocus Pocus (1993) - Jan 18, 2020
27% Thirteen Ghosts (2001) - Jan 18, 2020
45% Pocahontas (1995) - Jan 18, 2020
95% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jan 18, 2020
63% Napoleon Dynamite (2004) - Jan 18, 2020
81% City of God (2002) - Jan 18, 2020
9% Ice Age (2002) - Jan 18, 2020
27% From Russia with Love (1963) - Jan 18, 2020