Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
X7Qulb

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Oct 12, 2019

more Recent Ratings
75 63% Hocus Pocus (1993) - Oct 12, 2019
90 86% Million Dollar Baby (2004) - Oct 12, 2019
60 31% King Kong (2005) - Oct 12, 2019
25 15% Super Mario Bros. (1993) - Oct 12, 2019
100 95% Aliens (1986) - Oct 12, 2019
80 77% Perfect Blue (1998) - Oct 12, 2019
55 22% The X Files: Fight the Future (1998) - Oct 12, 2019
60 31% Changeling (2008) - Oct 12, 2019
70 52% John Wick (2014) - Oct 12, 2019
65 43% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Oct 12, 2019