Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
XAl7Lg

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 9, 2019

more Recent Ratings
76 45% I Am Legend (2007) - Apr 09, 2019
70 30% Interstellar (2014) - Apr 09, 2019
100 95% The Green Mile (1999) - Apr 09, 2019
35 15% I Love You Phillip Morris (2009) - Apr 09, 2019
70 30% Role Models (2008) - Apr 09, 2019
20 5% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Apr 09, 2019
90 85% Pulp Fiction (1994) - Apr 09, 2019
80 65% Iron Man (2008) - Apr 09, 2019
80 65% Ocean's Thirteen (2007) - Apr 09, 2019
80 65% The Terminal (2004) - Apr 09, 2019