XPC

xpc
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 12 Jul 2017
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 27% Stargate (1994) - Rated 12 Jul 2017
63 23% Lost in Space (1998) - Rated 12 Jul 2017
75 50% Constantine (2005) - Rated 12 Jul 2017
70 38% Pandorum (2009) - Rated 12 Jul 2017
84 63% The Prestige (2006) - Rated 12 Jul 2017
72 44% Event Horizon (1997) - Rated 12 Jul 2017
70 38% Pitch Black (2000) - Rated 12 Jul 2017
65 27% Groundhog Day (1993) - Rated 12 Jul 2017
62 20% Star Trek (2009) - Rated 12 Jul 2017
87 73% Tae Guk Gi: The Brotherhood of War (2004) - Rated 12 Jul 2017