Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
XTuv3z

Flick Fan - 84 Film Ratings

Member Since: Mar 20, 2019

more Recent Ratings
95 96% Saw (2004) - Mar 20, 2019
85 56% Escape from L.A. (1996) - Mar 20, 2019
85 56% No Country for Old Men (2007) - Mar 20, 2019
90 86% Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Mar 20, 2019
75 11% Akira (1988) - Mar 20, 2019
85 56% Saw II (2005) - Mar 20, 2019
85 56% District 9 (2009) - Mar 20, 2019
90 86% For a Few Dollars More (1965) - Mar 20, 2019
95 96% The Thing (1982) - Mar 20, 2019
90 86% 12 Angry Men (1957) - Mar 20, 2019