Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
XaV4cu

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: Apr 8, 2019

more Recent Ratings
98 91% Jaws (1975) - Apr 11, 2019
98 91% Battleship Potemkin (1925) - Apr 08, 2019
50 8% Clash of the Titans (2010) - Apr 08, 2019
65 32% Dennis the Menace (1993) - Apr 08, 2019
80 52% Police Academy (1984) - Apr 08, 2019
85 61% Skyfall (2012) - Apr 08, 2019
60 20% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Apr 08, 2019
90 70% Apollo 13 (1995) - Apr 08, 2019
60 20% Scream 3 (2000) - Apr 08, 2019
30 2% The Transporter 2 (2005) - Apr 08, 2019