Xaryb

xaryb
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

64 3% John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) - Rated 23 Mar 2020
66 11% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 23 Mar 2020
70 26% Pain and Glory (2019) - Rated 23 Mar 2020
88 96% Parasite (2019) - Rated 23 Mar 2020
84 88% The Lighthouse (2019) - Rated 23 Mar 2020
81 80% Marriage Story (2019) - Rated 23 Mar 2020
80 73% The Irishman (2019) - Rated 23 Mar 2020
76 61% Knives Out (2019) - Rated 23 Mar 2020
76 61% Uncut Gems (2019) - Rated 23 Mar 2020
72 46% Avengers: Endgame (2019) - Rated 23 Mar 2020