We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
Xaxu

Flick Fan - 75 Film Ratings

Member Since: May 4, 2021

Location: France

more Recent Ratings
48% Blade Runner (1982) - May 04, 2021
80% Argo (2012) - May 04, 2021
48% Aliens (1986) - May 04, 2021
10% X-Men: Days of Future Past (2014) - May 04, 2021
22% AVP: Alien vs. Predator (2004) - May 04, 2021
48% The World's End (2013) - May 04, 2021
48% Die Hard (1988) - May 04, 2021
97% Black Panther (2018) - May 04, 2021
48% Children of Men (2006) - May 04, 2021
48% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - May 04, 2021